Ceník


Kurz převýchovy – 4 000 Kč

-individuální řešení konkrétních problémů u Vás doma (2-3h)

Nejdřív si vyslechnu Váš problém případně se rovnou podívám na psa při daném chování, následně si rozebereme, proč se dané chování děje a jak to řešit co nejefektivněji právě u Vašeho psa. Poté si vše vyzkoušíme v praxi a odjedu až budu věřit, že vše další už zvládnete sami.

V případě potřeby lekce u Vás doma se prosím neregistrujte do rezervačního portálu, ale napište mi/zavolejte a domluvíme se individuálně podle místa Vašeho bydliště.

Kontaktovat >


-individuální řešení tahání na vodítku, reaktivity a agrese na jiné psy, agrese na lidi (2-3h) na Letné

Společně se půjdeme projít a ukážete mi, jak je na tom Váš pes v dané situaci. Proč na Letné? Letná je místo s velkým výskytem klidných psů, což jsou ideální podmínky pro převýchovný kurz na téma agrese na psy/lidi, případně chůze na vodítku. Po krátké ukázce si probereme teorii a rovnou navážeme na zkoušení situací v praxi. Tuto lekci si můžete sami zarezervovat v rezervačním portálu.

Vybrat volný termín na Letné >

 Výcviková lekce – 800 Kč/hod (Lekce se platí předem na účet)

MOMENTÁLNĚ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENO

-poslušnost pro štěňata i dospělé (Praha (Letná, Kunratice, Žižkov, Černý Most, Letňany (jiné pražské lokality po domluvě)), Český Brod a okolí)

Zde jde pouze o poslušnost – učíme psy přivolání, povely typu sedni, lehni, aport, chůze u nohy apod.

Při výcvikových lekcích se nestíhá probrat problémové chování. Na to je vhodný pouze kurz převýchovy.

 


 

Socializační procházky – 200 Kč/psa

-Vypisují se v rezervačním portálu, jsou volně přístupné pro všechny zájemce, ale pokud máte se svým psem velký problém mezi psy, doporučuji si nejdříve objednat převýchovný kurz. Socializační procházka je pro pokročilé, kteří už své psy zvládají a nepotřebují individuální přístup.


 

Máte ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval pomoc se svým psem, ale sám se k tomu nikdy neodhodlá? Kupte mu voucher na výcvikové lekce nebo převýchovu. Vouchery nabízím v hodnotě kurzů nebo balíčků.

Cestovné mimo Prahu a okolí Českého Brodu (+15km) je 10,-Kč/1km

Od 1. 1. 2023 je bez doplatku za cestovné i okolí Českého Brodu.

STORNO poplatek
je účtován při zrušení převýchovného kurzu a výcvikové lekce méně než 5 dní před domluveným termínem a to:

  • 2 000 Kč za zrušení převýchovného kurzu
  • v plné výši za zrušení výcvikové lekce